Андрій Пишний відвідав Маріуполь

Ощадбанк спільно з волонтерами через свою мережу відділень створює систему адресної допомоги постраждалим від обстрілів російських агресорів мешканцям Маріуполя. Відповідної домовленості з волонтерськими організаціями міста та громадськими активістами було досягнуто під час візиту до Маріуполя голови правління Ощадбанку Андрія Пишного.

Ця система включатиме в себе інформування про потреби постраждалих, відкриття спеціального рахунку для збору коштів, поширення цієї інформації через відділення банку по всій Україні, збір коштів через його каси й термінали.

«Маріуполь – це Україна. Те, що я побачив у Маріуполі після обстрілів, – це бандитизм і тероризм. Сьогодні всі погляди прикуті до міста, мільйони українців розділяють з його мешканцями біду, яка трапилась. Ощадбанк зобов’язаний відкрити свою мережу - 5 тисяч відділень - для збору коштів постраждалим, і ми це зробимо найближчим часом», – відзначив Андрій Пишний.

Крім того, члени правління банку візьмуть під опіку 12-річну дівчинку Марину, яка отримала важкі поранення в результаті обстрілів міста терористами.

Це не перша ініціатива Ощадбанку у спільній роботі з волонтерами. Минулого року за участю банку було реалізовано ряд масштабних проектів: акцію «Мистецтво, що рятує», благодійний концерт Святослава Вакарчука «Вночі» та інші. А вже в цьому році було підписано договір про системну співпрацю з одним з найбільших волонтерських фондів – фондом «Повернись живим».


Прес-служба Ощадбанку

29.01.2015

інші пропозиції