Ще більше комфорту з картками MasterCard від Ощадбанку


Чергова гарна новина для держателів платіжних карток MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum, MasterCard World Elite та MasterCard Corporate, емітованих Ощадбанком. Нещодавно відкрито ще одну бізнес-залу MasterCard Lounge в терміналі D Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Держателі зазначених платіжних карток Ощадбанку можуть користуватись послугами бізнес-залів MasterCard Lounge як у зоні міжнародних, так і в зоні внутрішніх рейсів.

Нагадуємо: MasterCard Lounge — спеціальний зал відпочинку, який пропонує гостям високий рівень комфорту. В ньому створено всі умови як для відпочинку, так і для роботи в очікуванні рейсу. Вхід до MasterCard Lounge для держателів платіжних карток MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum, MasterCard World Elite та MasterCard Corporate безкоштовний, достатньо лише показати свою картку при вході в зал. Також безкоштовно до послуг відвідувачів:

- комфортні місця для відпочинку та вишуканий інтер’єр;
- українська та закордонна преса;
- їжа та напої в асортименті;
- безкоштовний WI-FI.

Також усі держателі платіжних карток MasterCard World Elite від Ощадбанку мають ексклюзивну можливість безкоштовно відвідувати бізнес-зали MasterCard Lounge у терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль» разом з дитиною віком від 4-х до 16-ти років, пред’явивши документ, що посвідчує батьківство (оригінал свідоцтва про народження дитини та/або паспорт з відповідною відміткою).


Детальніше за посиланням.

Користуйтесь усіма перевагами бізнес-залів міжнародного рівня з карткою MasterCard від Ощадбанку!

Прес-служба Ощадбанку

19.01.2015

інші пропозиції