ОБЕРЕЖНО! ІНФОРМАЦІЙНА ДИВЕРСІЯ

Останнім часом у соцмережах та в деяких Інтернет-виданнях систематично з’являються брехливі повідомлення, спрямовані на дискредитацію Ощадбанку. Вони містять відверто неправдиву інформацію і базуються на чутках та «анонімних» джерелах. Більше того, вони мають відверто замовний характер і нагадують інформаційний тероризм.

Днями ми стали свідками чергової інформаційної атаки. Біля стін банку був організований псевдомітинг, на якому декілька так званих активістів створювали картинку для певних інформаційних ресурсів. Мета очевидна – дестабілізувати ситуацію, створити інформаційну хвилю брехні й наклепу.

Приводом для цієї «події» стали звинувачення банку в тому, що він начебто працює на окупованих територіях.

«Заявляю абсолютно офіційно: брехня. Чиста, зухвала брехня. Ощадбанк ще в листопаді минулого року припинив свою діяльність на цих територіях відразу після рішення РНБО і перевів обласні дирекції з Донецька до Краматорська, з Луганська до Сєверодонецька. Все. Крапка», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Незважаючи на офіційні документи, а також спростування і вибачення тих Інтернет-ресурсів, які опублікували неправдиву інформацію, режисери інформаційної атаки продовжили свою брудну роботу.

Такі дії обурили не лише працівників Ощадбанку, але й волонтерів та бійців української армії, які публічно підтримали нас.

Зокрема, волонтер Олександра Тарасова (фонд «Повернись живим») вважає, що подібні псевдомітинги грають на руку нашим опонентам. «Ощадбанк протягом усіх цих місяців підтримує і армію, і волонтерські організації, і сім'ї поранених і загиблих. Розумієте, зараз ми всі в такій ситуації, коли кожен має щось робити для фронту, для країни. А такі акції, як цей мітинг, вносять лише хаос», – заявила Олександра Тарасова

Олександра Тарасова, волонтер, голова Фонду «Вернись живым»

На думку Вадима з батальйону «Київ-1», сьогодні потрібно більше уваги звертати на справи, а не на слова: «Я не вірю словам, я вірю діям. Перед звільненням Слов’янська батальйон мав бронежилети 3-го та 4-го класу. 40 бронежилетів 5-го класу нам передав саме Ощадбанк».

Враховуючи можливі негативні наслідки подібних інформаційних атак на Ощадбанк та фінансову систему України, ми закликаємо уважно й відповідально ставитись до неперевіреної інформації.

Разом із тим, ми не будемо мовчки спостерігати за поширенням неправдивої інформації. Банком буде вжито всіх необхідних заходів для відбиття інформаційних атак. Найближчим часом відповідні матеріали будуть передані до правоохоронних органів, Служби безпеки України.

Інформаційний тероризм не пройде – це наша чітка і однозначна позиція!

Прес-служба Ощадбанку

17.01.2015

інші пропозиції