Ощадбанк за три тижні залучив понад 1 млрд. грн. на депозит «Щедрик»

Популярність депозиту «Щедрик», приуроченого до новорічно-різдвяних свят, набирає обертів. За три тижні з його запровадження Ощадбанк залучив понад 1 млрд. грн.

«Ми дякуємо нашим вкладникам за довіру. Депозит «Щедрик» оптимальне поєднання вигідних умов та надійності. Він має підвищену ставку і зручний термін розміщення. Разом із доходом вкладник отримує найвищу надійність збереження коштів, яка гарантується Законом України „Про банки і банківську діяльність», – зауважила директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова.

Депозит із можливістю щомісячної виплати процентів розрахований на три місяці. Ставка за вкладом у гривні – 20,15% річних, у доларах США – 8,15 % річних та в євро – 6,15 % річних. Оформити його можна  до 28 лютого 2015 року.

«Напередодні новорічних свят ми вирішили створити нашим клієнтам атмосферу святкового настрою. У наших нових відділеннях ми пропонуємо вкладникам заспівати щедрівку та отримати один з подарунків, що символізує прийдешній рік», – додала Валерія Малахова.

Прес-служба Ощадбанку

29.12.2014

інші пропозиції