Сучасний військовий госпіталь — за один вечір

В ході благодійної акції – концерту проекту «Вночі» Святослава Вакарчука – вдалося зібрати допомоги майже на 10 млн. грн. для Запорізького госпіталю.

19 грудня, в День Святого Миколая, в театрі ім. Івана Франка відбулася благодійна акція – концерт сольного проекту Святослава Вакарчука «Вночі». Одним із партнерів цієї події став Ощадбанк. За участі банку було зібрано близько 3,5 млн. грн.

Мета виступу — зібрати кошти для повного облаштування операційних Запорізького військового госпіталю. В грудні 2013-го року за наказом колишнього Міністра оборони стаціонар госпіталю був закритий. Зважаючи на складну ситуацію на сході країни, восени 2014-го новим керівництвом Міноборони прийнято рішення про відновлення роботи медичного закладу.

ФАКТ: Запорізький військовий госпіталь — один з найближчих до зони АТО медичних закладів. Його повноцінна робота надасть можливість якнайшвидше надавати кваліфіковану медичну допомогу пораненим бійцям і врятує багато людських життів.

На сьогодні госпіталь вкрай потребує медичного обладнання. Саме на повне облаштування операційних та придбання автомобілів швидкої допомоги пішли внески, отримані від благодійників.

Зокрема, було придбано:

· два реанімобілі

· апарат УЗД нового покоління

· дефібрилятори

· наркозно-дихальні апарати

· апарати штучної вентиляції легенів

· інфузійні насоси та ін. обладнання

«Коли Слава Вакарчук запропонував нам взяти участь в цьому проекті, ми не вагалися ні секунди. Можна сказати, що мистецтво долає смерть. До речі, це другий випадок, коли за останні два місяці нам вдалося завдяки мистецтву акумулювати значні кошти. Подібне було в ході акції “Мистецтво, що рятує”, коли ми зібрали майже 5 млн. грн. Без камер, преси та шуму. Люди просто прийшли, відчули серцем, зробили правильний вибір, врятували життя. Неймовірні, насправді, речі ми переживаємо сьогодні. І я дуже сподіваюся, що сьогодні в нас буде велике свято мистецтва і єднання і все це заради одного — заради перемоги, миру і людського життя» , — зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

ДОВІДКА: За участю Ощадбанку в 2014 році українським бійцям АТО та волонтерам було надано значну допомогу. Зокрема, зібрано 85 млн. грн. від продажу військових казначейських зобов’язань, відбудовано школу в Слов’янську, зібрано більше 5 млн. грн. адресної допомоги пораненим бійцям у рамках благочинної акції «Мистецтво, що рятує», закуплено та доставлено спорядження в зону АТО на суму 1 млн. грн., перераховано одноденну зарплату працівників банку на суму 4 млн. грн. та ін.

Більш детальна інформація, фото та відео з події у МЕДІЙНОМУ РЕЛІЗІ  Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

19.12.2014

інші пропозиції