Ощадбанк пропонує монети до новорічних свят

Ощадбанк пропонує пам’ятні подарунки до новорічно-різдвяних свят – срібні монети.

Срібна кольорова монета „З Різдвом Христовим” виготовлена в народному стилі. Її реверс містить яскраве кольорове зображення колядників на фоні мальовничих сільських краєвидів у Різдвяну ніч. Цей малюнок є символічним, оскільки саме колядки, в яких прославляється новонароджений Христос, є невід’ємним атрибутом святкування Різдва в Україні. Колядники ідуть від хати до хати, сповіщаючи радісну новину – народження Сина Божого. Прикрашає реверс монети і осяйна Різдвяна зірка.

Номінал монети – 5 доларів, проба – 925, маса – 31,1 г, емітент – Острови Кука. 

Вдалим подарунком на Різдво також може стати золота монета „Різдвяний ангел”. Зображене на ній спляче янголятко несе виключно позитивні емоції. Номінал монети – 10 доларів, проба – 999,9, маса – 1,24 г, емітент – Острови Кука.

Не менш цікавим подарунком стане і срібна монета “Різдво” незвичайної форми, з частковою позолотою. Тема монети – Святе Сімейство. Особливою ознакою монети є те, що Різдвяна зірка на ній насправді виблискує, адже містить компоненти Swarovski. Таке оздоблення робить монету неповторною.

Номінал монети – 10 динарів, проба – 999, маса – 25 г, емітент – Андорра.

Незвичайною і цікавою є також срібна різдвяна монета «Ялинка».

Перш за все привертає увагу її особлива форма: монета виконана у формі ялинки. На її реверсі викарбувана справжня картина, на якій зображені діти у святкових костюмах, а навколо них кружляють сріблясті та золотаві сніжинки. На небі над головами дітей сяють зорі, з-поміж яких найяскравіше виділяється Віфлеємська зірка. На монеті вона оздоблена кристалом Swarovski.

Футляр для монети виконано у вигляді ялинкової прикраси виразного червоного кольору з золотавими візерунками.

Номінал монети – 2 долари, проба – 999, маса – 31,1 г, емітент – о. Ніуе.

Крім того, в асортиментному ряді монет до новорічних свят, представлених в Ощадбанку, з’явилась нова монета Національного банку України «рік Кози». Вона присвячена символу 2015 року. На реверсі монети в оточенні стилізованого рослинного орнаменту в лубочному стилі зображено козу, око якої оздоблено кубиком з оксиду цирконію блакитного кольору. Над цією композицією і під нею розміщено рельєфні фігурки всіх 12 тварин-символів східного календаря.

На аверсі монети розміщено: вгорі – малий Державний Герб України, під яким напис «Національний банк України», в центрі в оточенні стилізованого рослинного орнаменту – номінал – 5 гривень, знизу рік – 2015.

Номінал монети 5 гривень, проба – 925 маса – 15.55 г, емітент – Україна.

Ощадбанк пропонує широкий асортимент унікальних монет із дорогоцінних металів від всесвітньо відомих монетних дворів. З асортиментним рядом монет можна ознайомитись на офіційній сторінці в мережі Інтернет: http://www.oschadbank.ua/ua/private/metals_coins/coins/.

Прес-служба Ощадбанку


18.12.2014

інші пропозиції