Серед клієнтів Ощадбанку набуває популярності сервіс оплати квитків на різні види транспорту

З початку впровадження сервісу on-line оплати електронних авіа-, залізничних та автобусних квитків на сайті Ощадбанку ним скористались понад 2 тисячі клієнтів. Найбільш популярною є оплата залізничних квитків.

«Ощадбанк вже більше року пропонує швидкий, зручний і надійний спосіб купівлі квитків у будь-який час доби. Це сервіс, який, я впевнена, стане у пригоді нашим клієнтам. Важливо, що дана послуга доступна не тільки для держателів карток, емітованих Ощадбанком, а й для клієнтів інших банків», – зазначила директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова.

Для замовлення квитка потрібен лише Інтернет, кілька хвилин та платіжна картка. Зрозумілий інтерфейс  дає змогу обрати маршрут,  рейс, вагон та місце. На схемі користувач сервісу бачить  усі  вільні місця й обирає найзручніше. Після оплати on-line номер квитка та посилання на файл квитка будуть надіслані SMS-повідомленням на номер мобільного телефону, вказаний покупцем. 

Авіаквиток можна роздрукувати, перейшовши за посиланням в SMS-повідомленні, чи безпосередньо на сайті www.oschad24.com.

Зазначаємо, що вартість електронних квитків, придбаних за допомогою on-line сервісу Ощадбанку, завдяки співпраці з постачальниками послуг залишається однією з найнижчих серед представлених в інших подібних сервісах.

 Послуга з оплати квитків на авіа-, залізничний та автобусний транспорт надається також у 4 тисячах відділень Ощадбанку. Установи Ощадбанку знаходяться практично в кожному населеному пункті України. Отже, звертатись до спеціалізованих кас не обов’язково: є можливість оплатити квитки за місцем проживання. Банк пропонує заощадити час та кошти, завітавши до відділення, замовити, оплатити та отримати електронний авіаквиток, який не потрібно обмінювати в касах, залізничний чи автобусний квиток, який  можна обміняти в касах перевізника навіть у день відправлення.

 Загалом з  початку року послугою оплати електронних авіа-, залізничних та автобусних квитків через установи та сайт Ощадбанку скористались майже 40 тисяч клієнтів.

Прес-служба Ощадбанку 

04.12.2014

інші пропозиції