Сплачувати комунальні платежі киянам допоможуть навчальні матеріали від Ощадбанку

З жовтня 2014 року кияни отримують комунальні рахунки нового зразка, заповнення яких для багатьох поки є надто складним. Для подолання типових труднощів Ощадбанк рекомендує звернути увагу на три головні пункти:

- підсумкова сума до сплати формується з трьох окремих рахунків;

- рішення погасити заборгованість (зарахувати переплату) саме зараз або наступного місяця клієнт приймає самостійно;

- показники лічильників гарячої води (якщо вони є) потрібно вказати двічі – у двох окремих рахунках.

Для забезпечення більш зручного процесу оплати комунальних послуг ГІОЦ у м. Києві Ощадбанк випустив навчальні відеоматеріали з покроковою інструкцією щодо:

- заповнення квитанцій про оплату комунальних послуг;

- оплати комунальних рахунків за допомогою платіжних кіосків.

Інструкція з заповнення рахунків оплати комунальних послуг ГІОЦ також виконана у вигляді інфографіки. Всі матеріали доступні для вільного завантаження.

«Ощадбанк змінюється. Ми робимо наголос на відкритій комунікації. Для цього в кожному відділенні працює хол-менеджер – співробітник, до чиєї компетенції входить відповідати на запитання клієнтів банку. Наприклад, він допоможе владнати всі труднощі із заповненням рахунку або спрямує клієнта до платіжного кіоску, де всі платежі здійснюються швидше і зручніше, ніж у звичайній касі. Багатоканальність розрахунків – основа нової стратегії Ощадбанку», – заявив заступник голови правління АТ «Ощадбанк» Антон Тютюн.  

Ознайомитись детально з матеріалами можна ТУТ

Прес-служба Ощадбанку

02.12.2014

інші пропозиції