Консультації щодо «теплих» кредитів Ощадбанку можна отримати в мережах гіпермаркетів «Епіцентр К» та «Нова Лінія»

До інформування населення щодо умов кредитуванням за урядовою програмою енергозбереження нещодавно долучились лідери роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні – національні мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» та «Нова Лінія». Майже у всіх магазинах зазначених мереж безпосередньо в зоні продажу працюють консультанти Ощадбанку, що надають усім охочим вичерпну інформацію щодо умов кредитування на придбання котлів, які працюють на будь-яких видах палива та енергії крім природного газу. Котли можна придбати в зазначених гіпермаркетах.

Станом на 19 листопада п.р. Ощадбанк видав 517 «теплих» кредитів на загальну суму понад 10 млн. грн. На допомогу людям за програмою енергозбереження виділено 50 млн. грн. бюджетних коштів. Кожному позичальнику уряд відшкодовує до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тис. грн.  Найбільше таких кредитів видано в Львівській, Сумській та Київській  областях. Кредит надається на строк до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов’язковий початковий внесок – 10% від вартості котла. Мінімальна сума кредиту – 1000 грн.,  максимальна – 30 000 грн.

Більш детальну інформацію можна дізнатись на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) та  +38-044-363-01-33.

 

Прес-служба Ощадбанку

19.11.2014

інші пропозиції