Portmone.com і Ощадбанк впровадили сервіс оплати штрафів ДАІ

Відтепер оплатити штрафи ДАІ можна в режимі онлайн на сайтах Portmone.com та Ощадбанку. Це стало можливим завдяки впровадженню нового функціоналу в рамках співпраці компанії «Портмоне» та Ощадбанку.

Сервіс покликаний полегшити життя людей, які з тих чи інших причин змушені оплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху. Завдяки нововведенню, зокрема, водії мають можливість значно заощадити свій час, адже відтепер відвідувати установу банку та витрачати час на черги до каси не потрібно, а оплатити штраф можна в будь-який час та в будь-який день.

Щоб скористатись послугою, необхідно мати лише протокол порушення та банківську картку. На сайті Portmone.com або Ощадбанку потрібно заповнити спеціальну форму, ввести реквізити платіжної картки та натиснути кнопку «Сплатити». Оплачувати штрафи ДАІ можна платіжними картками Visa та MasterCard, емітованими будь-яким українським банком.

Введення даних займає близько 5 хвилин, що є серйозною економією часу. Після натискання кнопки «Сплатити» гроші надходять  до держказначейства вже наступного дня. Квитанцію про сплату можна  роздрукувати  або отримати на електрону пошту. Ще однією з переваг нового сервісу є уникнення помилок при заповненні реквізитів відповідного рахунку Держказначейства завдяки автоматичному web-інтерфейсу.

Важливим моментом є те, що оплата штрафів здійснюється за місцем реєстрації (прописки) платника. Це означає, наприклад, що якщо штраф виписано працівниками Сумського управління ДАІ водію, прописаному у Львові, то в полі вибору управління Держказначейства необхідно обрати «ГУ ДКСУ у Львівській області».

 

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк - єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

 

Компанія  ТОВ «Портмоне» - міжбанківська система, заснована у 2002 pоці, що надає послуги з доставки та оплати рахунків онлайн за допомогою міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. Компанія є лідером ринку електронних платежів в Україні. Portmone.com першою в Україні успішно пройшла міжнародний аудит на відповідність вимогам безпеки PCI DSS, встановленим провідними платіжними системами Visa та MasterCard.

 

 

Прес-служба Ощадбанку

19.11.2014

інші пропозиції