Ощадбанк змінюється зсередини

Департамент по роботі з персоналом Ощадбанку розпочав навчання співробітників відділень нового формату та впровадив одну з кращих практик підвищення ефективності персоналу - проект  START-UP. Для пілотного проекту було обрано одну з установ нового формату, нещодавно відкритих у центрі столиці на вул. Пушкінській.

Протягом тижня у відділенні працює робоча група, яка діагностує процеси та комунікації з точки зору відповідності еталонній моделі ефективної роботи відділень, проводить структуровані інтерв’ю зі співробітниками, визначає рівень їх компетенції та навчає новій моделі роботи керівника та співробітників банківської установи.

«Ощадбанк змінюється. Ці зміни не завершуються покращенням зовнішнього вигляду відділень та плануванням приміщення для комфортного обслуговування клієнтів. Бізнес на сьогодні – це, перш за все, люди. Саме працівник відділення є обличчям банку, тією точкою контакту, після якої клієнт, отримавши гарну професійну консультацію та сервіс, повернеться та приведе з собою друзів», - розповіла директор департаменту по роботі з персоналом Ощадбанку Ірина Олєшко.

До кінця 2014 року проект START-UP буде проведений у кожному відділенні нового формату міста Києва та області, а протягом 2015 – в усіх нових відділеннях Ощадбанку в Україні.

18.11.2014

інші пропозиції