Ощадбанк увійшов до трійки лідерів ринку торгового еквайрингу

Ощадбанк увійшов до трійки лідерів ринку торгового еквайрингу за кількістю торгових терміналів станом на 01.10.2014 року. Такі дані оприлюднив Національний банк України на своєму офіційному сайті. Кількість терміналів Ощадбанку в торговельно-сервісній мережі сьогодні практично досягла 13,2 тис. од.

«За три роки Ощадбанк здійснив прорив на ринку торгового еквайрингу, піднявшись з 32-го місця на 3-тє. Це результат системної роботи в цьому напрямі. Банк активно розвиває інфраструктуру обслуговування платіжних карток у торговельно-сервісній мережі, впроваджує ексклюзивні інноваційній проекти. Завдяки власному процесингу Ощадбанк може реалізувати будь-який за складністю проект зі встановлення терміналів в оптимальні для торговельної мережі терміни», - заявила заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

На еквайринговому обслуговуванні в Ощадбанку перебувають майже 9 тисяч підприємств торгівлі та сервісу, зокрема заклади швидкого харчування МакДональдз в Україні,  будівельні гіпермаркети «Епіцентр» та «Нова Лінія», корпорація  «УкрАВТО» супермаркети електроніки та побутової техніки «Ельдорадо», гіпермаркети  «Ашан» та «Велмарт», супермаркети «Велика Кишеня», «Вопак», «Абсолют»,  мережа АЗС WOG, аптеки «Бажаємо здоров’я»,  «Аптека низьких цін» та інші.

14.11.2014

інші пропозиції