Оновлення Ощадбанку триває

Кількість оновлених установ Ощадбанку збільшилась на ще одне переформатоване відділення. Відтепер побачити і відчути зміни в Ощадбанку можна в столиці за адресою бульвар Тараса Шевченка, 58.

Приміщення установи розподілено на зони, кожна з яких має своє призначення, зокрема для комфортного очікування та безпосереднього отримання банківських послуг, обслуговування фізичних та юридичних осіб. У відділенні можна скористатись новітніми банківськими сервісами та повним спектром банківських послуг.

Також до послуг клієнтів цілодобова зона самообслуговування, оснащена банкоматом, інформаційно-платіжним терміналом та прямим телефоном для зв‘язку з Контакт-центром Ощадбанку.


Також минулого тижня Ощадбанк відкрив нові установи в місті Києві за адресами: Харківське Шосе, 144-в та Верхній Вал, 44. Запрацювали сучасні комфортні відділення у Фастові та Лубнах.

Скористатись якісним банківським сервісом від Ощадбанку відтепер можна і в дилерському центрі брендів «Рейндж Ровер/Ленд Ровер» та «Ягуар» - «ВіДі Автосіті Кільцева» за адресою: Києво-Святошинський район, Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 58.

Довідка:

ТВБВ ІІ типу № 10026/0185 за адресою бульвар Тараса Шевченка, 58

Послуги:

Приймання платежів, відкриття та ведення поточних та карткових рахунків клієнтів, залучення коштів на вклади (депозити), кредитування, видача та обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземних валютах, продаж банківських металів та монет із дорогоцінних металів, операції з готівковою іноземною валютою та чеками, розміщення та обслуговування цінних паперів, емітованих Ощадбанком.

Прес-служба Ощадбанку 

13.11.2014

інші пропозиції