Ощадбанк став учасником дискусії «Благодійники – дітям: актуальність в умовах суспільно-політичної кризи»

Ощадбанк взяв участь у дискусії «Благодійники – дітям: актуальність в умовах суспільно-політичної кризи», організованій компанією МакДональдз. Мета заходу – привернути увагу суспільства до такої важливої теми, як благодійні проекти, присвячені дітям, та їх особливості в умовах суспільно-політичної кризи.

«Сьогодні – справжня доба милосердя в нашій країні, адже українці виявили кращі риси, притаманні нашому народу: доброту, небайдужість, емоційність, прагнення допомогти тим, хто цього потребує. Ми завжди були такими, але в складні часи це розкривається з особливою силою. Корпоративна соціальна відповідальність перед суспільством – невід’ємна частина нашого бренда. Лише з серпня Ощадбанк реалізував кілька масштабних благодійних проектів, чимало з яких були спрямовані виключно на підтримку дітей. Це, по-перше, відбудова зруйнованої школи в Семенівській школі в Слов'янську, завдяки чому 1 вересня 75 школярів сіли за парти в новій школі. Другий проект, яким ми пишаємось, – відкриття разом з партнерами в Мистецькому Арсеналі інтерактивної програми для дітей та підлітків «Лабораторія фінансів». Особливу увагу в рамках проекту приділено дітям, позбавленим батьківського піклування. Для них розроблено спеціальну освітню програму з фінансової грамотності. Щоб долучити до проекту якомога більше дітей з інтернатів та дитячих будинків, Ощадбанк взяв на себе зобов’язання з забезпечення для них безкоштовного транспорту», – розповів у ході дискусії начальник управління маркетингу та реклами Ощадбанку Артур Цвинтарний.

Заступник директора департаменту електронної комерції – начальник управління організації торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович відзначила важливість проведення подібних дискусій, адже це стимулюватиме українців до благодійності. Вона нагадала, що Ощадбанк вдруге став партнером благодійної акції «День Щастя в МакДональдз», мета якої  зібрати кошти для придбання спеціалізованих автомобілів швидкої допомоги для дітей з вадами серця. Щоб приєднатись до збору коштів, необхідно придбати спеціальну акційну символіку в будь-якому закладі МакДональдз. Крім того, цього року можна здійснити благодійний платіж через інформаційні-платіжні термінали Ощадбанку, зробивши переказ готівкою або з платіжних карток Ощадбанку на рахунок благодійного фонду  на будь-яку суму та без жодних комісій. Також можна зробити свій внесок і через Інтернет. Ощадбанк як партнер акції «День Щастя» здійснив налаштування на сайті http://happyday.mcdonalds.ua для можливості відправлення коштів з карток MasterCard та Visa в благодійний фонд акції на будь-яку суму, цілодобово та без жодних комісій протягом всього періоду проведення акції.

10.11.2014

інші пропозиції