Заява Ощадбанку щодо своєї діяльності в Донецькій та Луганській областях

Деякі ЗМІ розповсюдили  відверту брехню про роботу Ощадбанку в деяких районах Донецької і Луганської областей.

Зокрема, була поширена інформація з посиланням на «очевидців» про здійснення фінансових операцій за участю сепаратистів начебто в одному з відділень банку в м. Донецьк.

Її появу на сторінках деяких Інтернет-видань ми розцінюємо як інформаційну атаку на банк та банківську систему України. Робота касира банку жорстко регламентується. Жоден працівник не має права проводити платежі, описані в статті, без узгодження з керівництвом філії. Окремо звертаємо увагу на те, що за весь строк АТО ні по цій філії, ні по іншим подібних інцидентів не було, підтвердженням чому є дані фінансового моніторингу. Таким чином, подібної фінансової операції не було і бути не могло.

Ще раз наголошуємо: жодного співробітництва з сепаратистами з будь-якого приводу керівництвом філії Донецького обласного управління Ощадбанк не було і ніколи не буде.

На територію, яка не контролюється українською владою, готівка не завозиться. Є частина відділень, які працюють в режимі скороченого переліку операцій. Їх робота обґрунтована необхідністю виконання певних соціальних функцій, покладених українською державою. Робиться це у повній відповідності з чинним українським законодавством, а також нормативними документами Національного банку України, в тому числі, згідно з постановою №435 щодо організації роботи банківської системи в надзвичайному режимі.

Враховуючи вищенаведені факти, Ощадбанк трактує поширення цієї інформації як діяльність, спрямовану на підрив фінансової системи України, і буде звертатись до правоохоронних органів з проханням дати їй належну оцінку. Окремо залишаємо за собою право звернутися з позовом в судові інстанції з метою захисту репутації Ощадбанку.

 

 

АТ «Ощадбанк»

07.11.2014

інші пропозиції