Ощадбанк - учасник Всесвітнього дня заощаджень

В Україні вже третій рік поспіль проходить Всесвітній день заощаджень, який традиційно організовує Незалежна асоціація банків України (НАБУ). Хоча свято називається Днем заощаджень, воно триває протягом усього жовтня.

У рамках участі в проекті «Всесвітній день заощаджень» Ощадбанк пропонує строковий вклад «Дитячий», призначений для відродження традиції акумулювання коштів на банківському рахунку дитини, підвищення соціальної захищеності дітей та забезпечення їм сприятливих умов самостійного життя.

Депозит можна відкрити з 1 по 31 жовтня 2014 р. у відділеннях Ощадбанку на дитину віком до 14 років у національній валюті, доларах США або євро.

Мінімальна сума вкладу – 500 гривень, 100 доларів США або 100 євро відповідно до валюти вкладу, з можливістю поповнення.

Строк зберігання вкладу – не менше 5 років. Він закінчується не раніше ніж вкладнику виповниться 16 років.

Ставка за вкладом: 18 % у гривні, 8 % у доларах США, 5,5 % у євро.

Головною метою Всесвітнього дня заощаджень є стимулювання ідеї зберігання коштів, залучення нових клієнтів, підвищення рівня фінансової грамотності населення та роз’яснення значення заощаджень. Вміння заощаджувати кошти має виховуватись з дитинства.

Довідка: Історія розвитку Всесвітнього дня заощаджень розпочалась у Мілані, коли в жовтні 1924 року представники ощадних кас із 29 країн світу зібралися на перший інтернаціональний спеціалізований конгрес (англ. – WorldSocietyofSavingsBanks). 31 жовтня 1924 року, в останній день конгресу, італійський професор Равізза запропонував «у пам’ять про перші збори ощадних банківських інститутів усіх країн» щороку відзначати цей день як Міжнародний день заощаджень (англ. – InternationalSavingsDay).

Прес-служба Ощадбанку

01.10.2014

інші пропозиції