Обсяг прийнятих через установи Ощадбанку благодійних внесків на підтримку військових досяг майже 16 млн. грн.

Більш ніж 15 973 699,23 млн.грн. – такий обсяг прийнятих в установах Ощадбанку благодійних внесків на підтримку Збройних Сил України та Національної гвардії України станом на кінець жовтня.

Вже кілька місяців поспіль небайдужі громадяни по всій Україні мають можливість без жодних комісій перерахувати у відділеннях Ощадбанку кошти для Національної гвардії України, матеріально-технічного або медичного забезпечення Збройних Сил України.

Відтак, за приблизними підрахунками завдяки цим благодійним внескам патріоти України екіпірували більше 865 захисників України. За середню вартість спорядження одного солдата було взято суму 18 500 грн.

Завдяки, інфографіці від Ощадбанку можна дізнатись обсяги благодійних внесків, прийнятих в установах Ощадбанку, в перерахунку на екіпірування одного солдата по областях України. Найбільшу кількість бійців спорядили жителі Київщини, Львівщини та Рівненщини.

Збір коштів на потреби героїв східного фронту триває. Зробити свій внесок у цю благородну справу можна в більш ніж п’яти тисячах установ Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

28.10.2014

інші пропозиції