У Чернігові відкрито ще одну установу Ощадбанку нового формату

27 жовтня п.р. у Чернігові відбулось відкриття чергової установи Ощадбанку нового формату.

Оновлене відділення – сучасний банківський офіс, покликаний зробити обслуговування клієнтів максимально комфортним. До послуг мешканців і гостей міста цілодобова зона самообслуговування з банкоматом та інформаційно-платіжним терміналом і широкий спектр послуг для фізичних осіб.

Зокрема, установа надає послуги з залучення коштів на вклади (депозити), видачі та обслуговування банківських платіжних карток, переказу коштів у національній та іноземних валютах, приймання платежів, здійснення операцій з готівковою іноземною валютою, продажу банківських металів, розповсюдження державної грошової лотереї, страхування тощо.

«Ми із задоволенням відкриваємо сучасне високотехнологічне відділення та усвідомлюємо, що цим зміцнюємо конкурентоспроможність банку. Клієнти потребують сучасного сервісу та комфортних умов обслуговування. Сподіваємось, що якісні перетворення задовольнять наших відвідувачів», – повідомив на відкритті установи заступник начальника Чернігівського обласного управління Ощадбанку з роздрібного бізнесу Микола Волошок.

До кінця 2014 року кількість установ нового формату в Чернігівській області планується довести до шести.

 

Довідка:

ТВБВ № 10024/085 ІІІ-Б типу. Адреса: м. Чернігів, вул. Шевченка, 108.

28.10.2014

інші пропозиції