Зручний сервіс оплати квитків на різні види транспорту від ОщадбанкуОщадбанк повсякчас впроваджує сучасні сервіси, які є зручними у використанні і допомагають значно зекономити час. Одним з таких сервісів є оплата електронних квитків на різні види транспорту. Держателі платіжних карток українських та зарубіжних банків, скориставшись лінком www.oschad24.com, можуть у режимі оn-line замовити та оплатити квитки на літак, потяг, автобус. Для держателів платіжних карток від Ощадбанку ця послуга доступна і в WEB-банкінгу «Ощад 24/7».

Для замовлення квитка потрібен лише Інтернет, кілька хвилин та платіжна картка. Зручний WEB-інтерфейс дає змогу обрати маршрут, рейс, вагон та місце. На зручній схемі користувач сервісу бачить усі вільні місця й вибирає найзручніше для себе. Після оплати on-line номер квитка буде надіслано SMS-повідомленням на номер телефону, вказаний у даних про замовника послуги.

Для отримання залізничного квитка достатньо лише назвати касиру залізничної каси 16-значний номер, що надійшов у SMS-повідомленні.

Авіаквиток можна роздрукувати, перейшовши за посиланням в SMS-повідомленні, чи безпосередньо на сайті www.oschad24.com. Він не підлягає обміну. Пасажир, маючи такий квиток, одразу йде реєструватись на рейс. Квиток на автобус друкується так само як авіаційний.

Зазначаємо, що вартість електронних квитків, придбаних за допомогою сервісу Ощадбанку, завдяки співпраці з постачальником послуг залишається однією з найнижчих серед представлених в інших подібних сервісах.


Прес-служба Ощадбанку 

23.10.2014

інші пропозиції