Ощадбанк розпочав погашення казначейських зобов’язань серії А

 

Ощадбанк розпочав погашення та виплату доходу за четвертим купоном державних цінних паперів – казначейських зобов’язань серії А.

Зазначені державні цінні папери на пред’явника в документарній формі були розміщені протягом жовтня - листопада 2012 року в обсязі 100 млн. доларів США із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 доларів США, відсотковою ставкою 9,2% річних та виплатою купонного доходу кожні шість місяців.

Кошти для здійснення погашення та виплати доходу за казначейськими зобов’язаннями серії А в повному обсязі було перераховано Ощадбанку Міністерством фінансів України 07 жовтня 2014 року.

Здійснити погашення та отримати дохід за четвертим купоном можна в понад 700 установах Ощадбанку, які здійснюють обслуговування казначейських зобов’язань. З переліком цих установ можна ознайомитись на офіційному сайті банку.

 

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” –  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

 

Прес-служба Ощадбанку

09.10.2014

інші пропозиції