«Безпека на першому місці», – Андрій Пишний

«У сьогоднішніх складних умовах безпека наших клієнтів та працівників – пріоритетне завдання», – заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний під час проведення практичних стрільб інкасаторів банку.

Інкасаторська служба Ощадбанку – єдина серед інших банків, співробітники якої мають право користуватися вогнепальною зброєю. На підставі аналізу надзвичайних подій, що відбувались за участю підрозділів інкасації, спеціально для інкасаторів Ощадбанку було розроблено практичні вправи, спрямовані на ефективний захист життя інкасатора в разі раптового збройного нападу.

Усі працівники служби інкасації Ощадбанку забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, засобами зв’язку та вогнепальною зброєю. Для отримання права на носіння вогнепальної зброї кожний співробітник проходить відповідне медичне та психіатричне обстеження, перевіряється в органах МВС України та отримує відповідний дозвіл встановленого зразка. «Для посилення захисту життя працівників інкасаторської служби Ощадбанк поступово проводить заміну бронежилетів ІІ класу на ІІІ та ІV», – зазначив начальник управління організації інкасації, перерахунку та зберігання валютних цінностей Ощадбанку Олександр Герасімов.

«Наша служба інкасації, особливо на сході країни, працює в екстраординарному режимі, забезпечуючи соціальні виплати у звільнених населених пунктах Донецької та Луганської областей. Рівень підготовки наших інкасаторів дуже високий. Це підтверджено тим, як працювали, реагували і поводили себе наші хлопці в надзвичайно складних умовах у цих областях», – розповів Андрій Пишний.

Довідкова інформація. Служба інкасації Ощадбанку складається з 219 підрозділів інкасації, розташованих більш ніж у 200 населених пунктах, та налічує 2594 співробітники. Крім обслуговування власної мережі установ, служба інкасації Ощадбанку надає послуги й іншим суб’єктам господарювання – понад 4150 юридичним особам та 2021 установі інших банків. В інкасаторському автопарку банку – 938 броньованих автомобілів.

Прес-служба Ощадбанку 

09.10.2014

інші пропозиції