Для виготовлення броньованої машини швидкої допомоги залишилось зібрати ще 207 тис. грн.

У рамках проекту «Народна броньована швидка допомога», заснованого головою Миколаївської обласної ради Тарасом Кремінем за підтримки Миколаївського обласного управління Ощадбанку та Регіонального фонду «Благочестя», станом на 26 вересня 2014 року вже зібрано 772 тис 569 грн., що становить 79% від загальної вартості проекту.

Ця сума, яку було перераховано фондом Миколаївському бронетанковому заводу,  надала можливість перейти до вирішальної стадії проекту, а саме розпочати роботу над виготовленням медичного БТР-70. На даний момент уже завершено роботи над усіма деталями корпусу машини. Агрегати, вузли та інші частини готові до фарбування й повної зборки. Для завершення всіх робіт залишилось зібрати ще 207 тис. грн. Від швидкості збору коштів залежить, чи вчасно доїде до військових броньована машина швидкої допомоги. Без сумніву, її необхідність для наших захисників важко переоцінити. На ній можна вивозити з поля бою поранених та надавати їм невідкладну медичну допомогу безпосередньо в салоні. Ця унікальна машина дає змогу навіть проводити «операції на колесах».

Орієнтовний термін передавання броньованої швидкої військовій частині 79-ї аеромобільної бригади – 25-30 днів. Отже, збір коштів у рамках даного проекту продовжується.

Реквізити для виготовлення броньованої машини швидкої допомоги:

«Регіональний фонд «Благочестя»

філія – Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк», р/р 26005300705834, МФО 326461, ЄДРПОУ 36143302.

 

Більш детальну інформацію про Миколаївський обласний благодійний фонд «Регіональний фонд «Благочестя» та проект «НАРОДНА БРОНЬОВАНА ШВИДКА ДОПОМОГА» можна дізнатись на офіційному сайті фонду www.narodniy.org.ua. Також на цій сторінці щоденно оновлюється інформація щодо суми внесених коштів для реалізації проекту.

 

Прес-служба Ощадбанку

29.09.2014

інші пропозиції