Стартував новий етап акції «Ощадик у подарунок»

Розпочався третій заключний етап унікальної акції «Ощадик у подарунок» для держателів карток MasterCard та Maestro від Ощадбанку. Він триватиме з 15 вересня по 15 грудня 2014 року.

Нагадуємо, що з січня п.р. Ощадбанк за сприяння міжнародної платіжної системи MasterCardWorldwide проводить акцію «Ощадик у подарунок». На сьогодні кількість її учасників налічує більше 46 тисяч чоловік.

За умовами акції всі клієнти Ощадбанку – держателі карток MasterCard та Maestro мають можливість отримати позитивні пухнасті подарунки – Ощадики. Для цього потрібно протягом певного етапу акції оплатити карткою MasterCard та Maestro від Ощадбанку 10 покупок вартістю від 50 гривень. Таким чином, учасник має можливість отримати іграшку на кожному етапі акції, в якому він братиме участь.

Третій етап акції «Ощадик у подарунок» порадує учасників акції іграшкою червоного кольору «Платіжко».

Платіжко


 Не втрачайте можливість отримати подарунки. Реєструйтесь для участі в акції «Ощадик у подарунок» за допомогою одного з трьох варіантів:

- відправляйте SMS-повідомлення з текстом «Ощадик» зі свого мобільного телефону на короткий номер 8052 (вартість відправлення – згідно з тарифами оператора);

- телефонуйте до Контакт-центру Ощадбанку за номером: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);

- заповніть анкету на сайті.

Детальні умови акції

Сплачуйте карткою – не гайте час, веселі Ощадики чекають на вас!

Прес-служба Ощадбанку 

15.09.2014

інші пропозиції