Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard БІЛЬШЕ

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше привілеїв і знижок від нових партнерів програми MasterCard БІЛЬШЕ.

MasterCard БІЛЬШЕ – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold, MasterCard Gold PayPass, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку, яка об’єднала особливі привілеї та ексклюзивні пропозиції від понад 80 українських та 40 світових компаній.

Завдяки програмі привілеїв MasterCard БІЛЬШЕ держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають:

· знижки та привілеї від компаній-партнерів в Україні: бутиків, ресторанів, готелів, салонів краси тощо;

· пропозиції та привілеї за кордоном;

· спеціальні сезонні пропозиції.

У вересні до програми MasterCard БІЛЬШЕ долучились нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість скористатись знижками від таких закладів:

Магазини Ermenegildo Zegna надають знижки на весь асортимент чоловічого одягу, взуття та аксесуарів: 5% для держателів карток Gold, Debit Gold, Gold PayPass та 10% для держателів карток Platinum, Debit Platinum та World Elite. Адреси магазинів ТУТ.

Розважальний комплекс Indigo надає знижку 50% на вхід, а також бонуси та подарунки для держателів преміальних картокMasterCard. Інформація про цього партнера програми за посиланням.

Мережа бутиків Attribute Time надає знижки на годинники відомих fasion-брендів: для держателів карток Gold, Debit Gold, Gold PayPass - 5%, для держателів карток Platinum, Debit Platinum та World Elite - 7%. Адреси бутиків ТУТ.

Більш детальну інформацію щодо пропозицій та знижок від партнерів програми MasterCard БІЛЬШЕ можна дізнатись ТУТ.

Ставши держателем преміальної платіжної картки MasterCard, клієнт Ощадбанку занурюється в безмежний світ переваг та привілеїв.

Прес-служба Ощадбанку 

11.09.2014

інші пропозиції