У центрі Миргорода відкрилась установа Ощадбанку нового формату

Приємний сюрприз очікував на мешканців та гостей славетного курортного міста Миргорода до Дня незалежності України. Напередодні державного свята в центрі міста після реконструкції було відкрито установу Ощадбанку нового формату.

Відтепер якісні перетворення, яких зазнає Ощадбанк, зможуть відчути і миргородці. У відділенні нового типу все спрямовано на те, щоб клієнт почувався комфортно, а  обслуговування надавалось на високому рівні.

Просторе приміщення розподілене на зони, призначені як для обслуговування, так і для очікування клієнтів. Зона самообслуговування 24/7 забезпечує цілодобовий доступ до банкомата, інформаційно-платіжного термінала та прямого телефону для зв‘язку з Контакт-центром. Отже, клієнти можуть скористатись рядом банківських послуг у зручний для них час без прив'язки до графіка роботи банківського відділення.  За допомогою термінала можна здійснювати як готівкові, так і безготівкові операції: оплачувати житлово-комунальних послуги, поповнювати карткові рахунки, переказувати кошти між картками, емітованими Ощадбанком, та з/на рахунок «Мобільні заощадження», поповнювати рахунки операторів мобільного зв'язку, Інтернет-провайдерів та IP-телефонії, змінювати ПІН-код картки, отримувати міні-виписки за операціями по картці та інформацію про залишок на рахунку.

Кваліфікований персонал установи надає клієнтам індивідуальні консультації та забезпечує надання широкого спектра банківських послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб: приймання платежів, відкриття та ведення поточних та карткових рахунків, залучення коштів на вклади (депозити), кредитування, видача та обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземних валютах, продаж банківських металів та монет із дорогоцінних металів, оренда індивідуальних сейфів,  операції з готівковою іноземною валютою, розповсюдження та проведення державної грошової лотереї тощо. В установі також передбачено кімнату для переговорів та обслуговування VIP-клієнтів.

Оновлене відділення Ощадбанку чекає на клієнтів  з понеділка по суботу з 8:00 до 17:00 за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 88.

Прес-служба Ощадбанку

09.09.2014

інші пропозиції