Ощадбанк отримав 2-й транш від ЄІБ на підтримку малого та середнього бізнесу

Розмір траншу - 66 млн. євро строком на 10 років.  Перед тим був перший транш - 89,5 млн. дол. США.

Загалом у рамках угоди між Ощадбанком та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні відкрито кредитну лінію обсягом 220 млн. євро. Угода була підписана 30 грудня 2013 року.

«Ми цінуємо підтримку Європейського інвестиційного банку в такий важкий для України час. Особливо цього потребують підприємства малого та середнього бізнесу. Другий транш – це щирий знак солідарності ЄІБ з Україною і тими процесами змін, які відбуваються в національній економіці навіть в умовах воєнних дій на сході нашої країни», - повідомив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Кошти кредитної лінії від ЄІБ направляються на середньо- та довгострокове фінансування проектів тих клієнтів Ощадбанку, які відповідають вимогам ЄІБ. Зокрема, це мають бути приватні підприємства малого та середнього бізнесу (за класифікацією ЄІБ – підприємства з кількістю співробітників до 250 осіб) та компанії середньої капіталізації (з кількістю співробітників від 250 до 3000 осіб).

При цьому допускається, що близько 30% кредитної лінії може бути спрямовано на фінансування приватних компаній, які не потрапляють до вищезазначених категорій, однак проекти яких відповідають пріоритетам ЄІБ. Ці пріоритети насамперед пов’язані з розвитком приватного сектора, соціально-економічної інфраструктури, включаючи транспорт, енергоефективність та відновлювані джерела енергії, захист навколишнього середовища, інформаційні технології та засоби зв’язку, пом’якшення наслідків змін клімату та адаптацію до них.

Детальнішу інформацію щодо отримання фінансової підтримки в рамках співпраці з ЄІБ можна одержати  на офіційному сайті Ощадбанку у розділі «Кредитування спільно з Європейським інвестиційним банком» та в регіональних управліннях банку.

 

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів     громадян,    довірених банку.     Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

 

Європейський інвестиційний банк  – фінансово-кредитна установа Європейського союзу, що в рамках мандату Ради ЄС та Європейського парламенту здійснює фінансування проектів у країнах Східного Сусідства (Україна, Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан та Росія).  Поточний мандат передбачає фінансування проектів, які становлять значний інтерес як для  ЄС, так і його східних сусідів у сферах підтримки місцевого приватного сектора, соціальної та економічної інфраструктури.

 

Прес-служба Ощадбанку 

08.09.2014

інші пропозиції