На придбання броньованої машини швидкої допомоги вже зібрано понад 547 тис. грн.

Спільними зусиллями Миколаївського обласного управління Ощадбанку, голови Миколаївської обласної ради Тараса Креміня та Миколаївського обласного благодійного фонду «Регіональний фонд «Благочестя» в рамках проекту «Народна броньована швидка допомога» зібрано вже понад 547 тис. грн. Ця сума становить 55% від загальної вартості проекту.

На сьогодні уповноважений міністра оборони України з питань закупівель, координатор Всеукраїнського центру волонтерів «Народний проект» Давид Арахамія веде активну роботу в напрямі пошуку БТР для його переобладнання в броньовану машину швидкої допомоги. На цій унікальній машині можна буде вивозити з поля бою поранених та надавати їм невідкладну медичну допомогу безпосередньо в салоні. Вчасна допомога значно скоротить людські втрати та збереже життя солдатів-героїв.

Значущість та важливість проекту усвідомили багато громадян нашої країни. Працівники Ощадбанку не є винятком. Вагомий внесок у проект зробили ощадівці Києва та Київської області, Рівненської, Івано-Франківської, Кіровоградської та Харківської областей.

Більш детальну інформацію про Миколаївський обласний благодійний фонд «Регіональний фонд «Благочестя» та проект «НАРОДНА БРОНЬОВАНА ШВИДКА ДОПОМОГА» можна дізнатись на офіційному сайті фонду www.narodniy.org.ua. Також на цій сторінці щоденно оновлюється інформація щодо суми внесених коштів для реалізації проекту.

 

Прес-служба Ощадбанку

05.09.2014

інші пропозиції