Ощадбанк став партнером освітнього проекту для дітей та підлітків «Лабораторія фінансів»

У музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відкрилась унікальна інтерактивна програма навчання дітей та підлітків «Лабораторія фінансів».

Це перший в Україні освітній проект для дітей на тему фінансів, відкритий у сучасному музейному комплексі. Його організаторами та партнерами виступили НКММК «Мистецький Арсенал», БФ «Мистецький Арсенал», АТ «Ощадбанк», представництво MasterCard Europe в Україні. «Лабораторія фінансів» є складовою частиною масштабного інноваційного проекту для школярів «Арсенал ідей» у Мистецькому Арсеналі.

Тут дітей навчатимуть фінансової грамоти, відповідальності за власні фінансові рішення. Спеціально для проекту було створено цикл унікальних занять, які демонструють розвиток фінансової сфери та переваги сучасних банківських технологій. «Лабораторія фінансів» надасть дітям та підліткам стимул до здобуття економічної освіти, демонструючи, наскільки захоплюючою, цікавою та творчою може бути фінансова наука, а знання у фінансовій сфері – важливими в повсякденному житті.

За спільної ініціативи Ощадбанку та благодійного фонду «Мистецький арсенал» особливу увагу в рамках проекту буде приділено дітям, позбавленим батьківського піклування. Для підтримки таких дітей розроблено спеціальну освітню програму з фінансової грамотності. Щоб долучити до проекту якомога більше дітей з інтернатів та дитячих будинків, Ощадбанк взяв на себе зобов’язання з організації для них безкоштовного транспорту.

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний зазначив: «Соціальна місія і ідея проекту дуже близькі Ощадбанку. Під особливу опіку ми вирішили взяти тих, хто виховується в дитячих будинках та інтернатах ­– вони щонайперше потребують практичної допомоги у плануванні свого майбутнього. Піклування про таких дітей є для Ощадбанку особливим завданням. Сьогоднішні діти, учні – це не тільки майбутні клієнти банків. Через певний час вони подорослішають, стануть свідомими й активними громадянами України. І наше спільне завдання – допомогти їм оволодіти основами фінансової грамотності. У нашій фінансовій лабораторії вони дізнаються, як правильно користуватись грошима та як можна їх примножити. За допомогою проекту «Лабораторія фінансів» школярі зможуть інтелектуально та творчо розвиватись, а отримані знання застосувати в подальшому житті».

 

Прес-служба Ощадбанку

04.09.2014

інші пропозиції