Україна єднається для підтримки Збройних Сил України – в п’яти областях викуплені всі казначейські зобов’язання «Військові»

Українці вітають рідну країну зі святом – Днем Незалежності - не тільки словами, а й ділами. На сьогодні в п’яти областях України викуплені всі виділені для них казначейські зобов’язання «Військові».

Завдяки єднанню патріотів Івано-Франківської, Сумської, Харківської, Хмельницької та Черкаської областей на підтримку Збройних Сил України зібрано 17,4 млн. грн.

Загалом у рамках патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!» по всій Україні небайдужі громадяни придбали казначейські зобов’язання «Військові» на суму 56,9 млн. грн.

Зараз, коли існує пряма загроза суверенітету України й наші героїчні співвітчизники мужньо захищають східні області, обов’язком кожного небайдужого громадянина є підтримка Збройних Сил України. Один з найпростіших і найнадійніших способів підвищити обороноздатність і боєготовність держави – придбання в Ощадбанку казначейських зобов’язань «Військові». Просто зроби це!

Нагадуємо, казначейські зобов'язання «Військові» – державні цінні папери, що розміщуються серед фізичних осіб на добровільних засадах, дають право на отримання доходу і погашаються державою на умовах, передбачених при їх розміщенні. Купуючи казначейські зобов’язання, Ви отримуєте гарантію повернення інвестованих коштів, забезпечену державою. Ви можете бути впевнені, що гроші не пропадуть, не «заморозяться», а відсоткова ставка не знизиться.

Строк обігу казначейських зобов'язань «Військові» – 24 місяці (2 роки).

Ставка за казначейськими зобов’язаннями «Військові» – 7% річних.

Сертифікат казначейського зобов’язання «Військові» містить 4 купони. Дохід за кожним купоном становить 35 грн.

Доходи за казначейськими зобов’язаннями серії В виплачуються кожні шість місяців (купонний період) після дати випуску, що зазначена на сертифікаті. Виплата доходу за казначейськими зобов’язаннями «Військові» здійснюється починаючи з дня закінчення купонного періоду. Дата виплати доходу за купонний період, зазначена на відповідному купоні казначейського зобов’язання, є датою початку оплати купона (крім останнього купона казначейського зобов’язання серії В).

Прес-служба Ощадбанку

26.08.2014

інші пропозиції