Патріоти Хмельниччини придбали всі казначейські зобов’язання «Військові» в області

Небайдужі громадяни у всіх областях України повсякчас долучаються до кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!». Хмельниччина виявилась однією з найпатріотичніших областей. Станом на сьогодні в установах Ощадбанку викуплені всі казначейські зобов’язання «Військові», що були виділені на область. Загалом реалізовано 3000 сертифікатів. Таким чином, на потреби української армії зібрано 3 мільйони гривень.

Начальник Хмельницького облуправління Ощадбанку Микола Гаєцький висловив подяку за внесок у боєздатність Збройних Сил України тисячам небайдужих громадян, колективам ПАТ «Хмельницькобленерго», Хмельницької АЕС, ПП «Аграрна компанія 2004», Державного лісогосподарського об'єднання «Хмельницькліс», ДП «Славутське лісове господарство», ДП «Ізяславське лісове господарство», ДП «Красилівський агрегатний завод», відділу освіти Чемеровецької райдержадміністрації та іншим. Начальник облуправління подякував співробітникам Ощадбанку області за проведену роботу з розміщення казначейських зобов’язань «Військові» та за активну участь у патріотичній кампанії «Просто зроби це!».

«Наш колектив не тільки проводив роботу з розповсюдження казначейських зобов’язань «Військові», а й активно придбавав сертифікати. Ми переконані, що захист країни та збереження її незалежності для нащадків – це не бізнес, не інвестиція в цінні папери, а безцінний вклад у майбутнє. Це справа кожного з нас», – зазначив Микола Гаєцький.

Символічно, що саме напередодні святкування Дня Незалежності України хмельничани придбали усі казначейські зобов’язання «Військові» в області. Ця суттєва допомога Збройним Силам України – хороший подарунок Батьківщині з нагоди її свята! Хмельниччина зробила це! Слава Україні!

Прес-служба Ощадбанку 

22.08.2014

інші пропозиції