Українцями-патріотами вже зібрано 264 тис. грн. для придбання броньованої машини швидкої допомогиЯк відомо, за ініціативи голови Миколаївської обласної ради Тараса Креміня установи Ощадбанку Миколаївської області спільно з благодійним фондом «Регіональний фонд «Благочестя» проводять акцію «Народна броньована швидка допомога» з залучення коштів населення на придбання броньованої машини швидкої допомоги для учасників АТО.

Завдяки патріотам у рамках проекту вже зібрано 264 тис. грн. благодійних внесків громадян та юридичних осіб виключно для придбання військової машини швидкої допомоги, що становить 27% від загальної вартості проекту. Ініціативу миколаївців підхопили й мешканці інших областей України. До проекту вже долучились жителі Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернігівської, Чернівецької, Черкаської областей.

Нагадаємо, що першу таку машину було створено на базі БТР-70 на Миколаївському бронетанковому заводі та в липні передано до зони АТО. Це унікальна броньована «операційна на колесах». На ній можна вивозити з поля бою поранених та надавати їм невідкладну медичну допомогу безпосередньо в салоні. Вчасна допомога значно скоротить людські втрати та збереже життя солдат-героїв. На превеликий жаль, під час запеклих боїв з терористами кожен третій поранений не мав змоги вчасно дістатись до лікувального закладу та отримати медичну допомогу.

Реквізити: благодійний фонд «Регіональний фонд «Благочестя»,

філія – Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк», р/р 26005300705834, МФО 326461, ЄДРПОУ 36143302.

Більш детальну інформацію про Регіональний фонд «Благочестя» можна дізнатись на його офіційному сайті www.narodniy.org.ua, де, зокрема, щоденно поновлюється інформація щодо суми внесених коштів для реалізації даного проекту.

Українці, долучайтесь до благородної справи! Тільки об’єднавшись, ми переможемо!

Прес-служба Ощадбанку 

20.08.2014

інші пропозиції