Ощадбанк розширює перелік послуг у своїх банкоматах

Ощадбанк постійно розширює спектр послуг, якими можна скористатись у його банкоматах.

Відтепер усі держателі платіжних карток, емітованих Ощадбанком, можуть без комісії поповнити рахунки мобільного зв’язку, CDMA-зв’язку, сплатити за послуги Інтернет-провайдерів та ІР-телефонії. На даний момент у меню банкоматів Ощадбанку представлені 24 постачальники послуг, перелік яких буде постійно розширюватися.

Нові послуги представлені у понад 1500 банкоматах Ощадбанку по всій території Україні. Переважна більшість банкоматів працюють цілодобово, тому послуги для держателів понад 7 млн. платіжних карток, емітованих Ощадбанком, є максимально доступними.

„Покращення якості обслуговування клієнтів, постійне розширення переліку продуктів та послуг, у тому числі альтернативних каналів взаємодії з клієнтами, - це пріоритетні напрями розвитку Ощадбанку, який багато років є взірцем стабільності та надійності”, - повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Згідно з рейтингом Першого Українського Депозитного Індексу (FUDI) депозити Ощадбанку мають найкращу надійність. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Кореспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital і переможцем щорічного конкурсу UKRAINIAN BANKER AWARDS-2012 від „Інвестгазети” в номінації «Соціально орієнтований банк». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. №148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

29.12.2012

інші пропозиції