Урочисте засідання правління Ощадбанку з нагоди 90-ї річниці заснування Держтрудощадкас та 21-ї річниці Державного ощадного банку України

Напередодні особливих для кожного ощадбанківця дат — 90-річчя заснування Держтрудощадкас та 21-ї річниці Державного ощадного банку України у головному офісі АТ ”Ощадбанк” відбулося урочисте розширене засідання правління під головуванням його керівника Сергія Подрєзова.

На засіданні були присутні керівники обласних управлінь, директори департаментів та інші співробітники центрального апарату. Почесними гостями свята були перший голова правління Ощадбанку України Анатолій Андрійович Колесніков і його наступник Віктор Никифорович Грибков.

Засідання розпочалося зі вступної промови голови правління Сергія Подрєзова. Сергій Олександрович нагадав усім присутнім пам’ятні дати багаторічної історії Держтрудощадкас і Ощадбанку. Порівняльна характеристика основних показників за перші місяці роботи Ощадбанку із сьогоднішніми, наведена головою правління, ще більше допомогла усвідомити величезний ривок у розвитку державного банку. Зокрема, кількість вкладних рахунків у відділеннях Ощадбанку в 1945 році становила майже 253 тис., у 1991 році - майже 49 млн., а у 2012 цей показник становить уже більш ніж 104 млн. «Якщо порівняти цю цифру з кількістю населення України, то можна зробити висновок, що у кожній сім’ї є як мінімум один рахунок, відкритий в Ощадбанку», - зазначив Сергій Подрєзов.

Сьогодні на депозитних рахунках в Ощадбанку зберігається понад 28 млрд. грн., що свідчить про високу довіру до банку з боку його вкладників.

Крім того, Сергій Олександрович приділив належну увагу здобуткам Ощадбанку у всіх сферах його діяльності за 2012 рік. Зокрема, він говорив про успішну участь банку у соціальних ініціативах Президента України, вдалий перехід на дворівневу модель управління, потужні позиції у сфері торгового еквайрінгу, залучення на обслуговування нових корпоративних клієнтів, успішне розміщення державних казначейських зобов’язань серії “А” тощо.

Наприкінці свого виступу Сергій Подрєзов зазначив, що усі ці досягнення були б неможливі без потужного кадрового потенціалу Ощадбанку, подякував колегам за плідну роботу і висловив побажання подальшого стрімкого розвитку.

Анатолій Колесніков та Віктор Грибков у своїх промовах ділилися яскравими спогадами про свою трудову діяльність в Ощадбанку та висловили найкращі побажання колективу банку та його керівництву.

Друга половина засідання була присвячена врученню нагород найкращим працівникам банку. Безпрецедентним випадком в його історії стало вручення золотих та срібних медалей, які були вироблені спеціально до 90-ї річниці Ощадбанку. Крім медалей на урочистому засіданні співробітники банку отрималивідзнаки, почесні грамоти та подяки.

Прес-служба Ощадбанку

26.12.2012

інші пропозиції