Компенсаційні виплати в Ощадбанку отримали 5,3 млн. громадян України

Однією з соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в 2012 році було забезпечення виплат знецінених вкладів Сбербанку колишнього СРСР.

Реалізацію цього відповідального завдання було покладено на публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України”, адже, залишаючись одним із найбільших фінансових інститутів української держави, Ощадбанк за всю історію свого існування завжди надавав і надає державі максимальну допомогу в реалізації програм соціального та економічного розвитку. І сьогодні впевнено можна сказати, що державний банк гідно впорався із проведенням компенсаційних виплат, ще раз довівши, що є установою з високою соціальною відповідальністю.

У 2012 році установи Ощадбанку провели компенсаційні виплати 5,3 млн. вкладників та спадкоємців вкладників на загальну суму понад 4,5 млрд. грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 346 25 грудня п. р. Ощадбанк завершив проведення компенсаційних виплат вкладникам, дані про яких внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян” до 01.01.2012 р. та які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти.

У той же час Ощадбанк продовжує реєстрацію вкладників Сбербанку колишнього СРСР, дані про яких не було внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян”, а також актуалізацію вкладників, дані про яких було внесено до цього реєстру та які отримали у 2008 році компенсацію в повному обсязі. Реєстрація та актуалізація цих категорій вкладників не обмежена в часі, тобто пройти реєстрацію та актуалізацію вкладники зможуть і в наступному році. Отримати компенсацію вони зможуть не раніше 2013 року, в разі прийняття відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Виконання Ощадбанком важливого соціального завдання було гідно оцінене. За підсумками голосування в рамках щорічного конкурсу UKRAINIAN BANKER AWARDS 2012, організованого „Інвестгазетою”, Ощадбанк посів перше місце в номінації „Соціально орієнтований банк” - за створення ефективної системи електронної реєстрації та обліку вкладників Сбербанку колишнього СРСР.

Прес-служба Ощадбанку

26.12.2012

інші пропозиції