Ощадбанк запустив WEB-банкінг

З 17 грудня п.р. клієнти Ощадбанку отримали можливість користуватися новим сучасним та зручним дистанційним сервісом - WEB-банкінгом.

Зокрема, держателі платіжних карток, емітованих Ощадбанком на власному процесинговому центрі, матимуть доступ до власних карткових рахунків та управління ними в режимі реального часу цілодобово 7 днів на тиждень без відвідування банківської установи. В системі WEB-банкінгу можна переглядати баланс карткового рахунку та історію операцій за карткою, формувати виписки за будь-який період, переказувати кошти між власними картками та на картки інших клієнтів Ощадбанку, блокувати/розблоковувати картку, формувати шаблони платежів та платіжні доручення, здійснювати інші операції. Користування системою можливо з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Internet.

„Позиціонуючи себе сучасним банком, ми прагнемо надати нашим клієнтам якомога більше якісно нових продуктів і сервісів. Такі послуги перш за все повинні поєднувати в собі комфорт і вигоду для клієнтів. Саме до таких послуг і відноситься WEB-банкінг, адже його переваги очевидні. Перш за все, такий сервіс зручний для клієнтів тим, що не потребує особистого відвідування банку, а отже, немає прив'язки до режиму роботи установи. Це, в свою чергу, істотно заощаджує час і кошти клієнта. Ще один стимул стати користувачем WEB-банкінгу полягає в тому, що тарифи за здійснення операцій в системі є нижчими, ніж тарифи за здійснення аналогічних операцій у відділенні банку”, - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Реєстрація у системі WEB-банкінгу здійснюється безкоштовно на сайті http://www.oschadbank.ua/ua/private/web_bank_ng/ у меню «WEB-банкінг» або через банкомати Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

17.12.2012

інші пропозиції