Рідкісна монета «Календар ацтеків» відтепер в Ощадбанку

Рідкісну срібну кілограмову монету «Календар ацтеків» відтепер можна придбати і в Ощадбанку.

Ця монета широко відома в колах нумізматів, адже у 2008 році вона була визнана найкрасивішою монетою у світі. Рішення про присудження грошовому знаку цього почесного титулу прийняли члени Всесвітньої конференції монетних дворів у Південній Кореї. Міжнародне журі було вражене не тільки красою монети, але і технічною складністю її виконання. Відтворити деталі календаря ацтеків (Каменя Сонця), діаметр якого перевищує три з половиною метри, а вага - 24 тонни, на відносно невеликому реверсі монети вельми нелегко.

Отже, реверс монети містить зображення кам'яного календаря ацтеків та напис півколом по верхньому краю: "CALENDARIO AZTECA".

На аверсі зображено герб Мексики, а навколо нього - герби десяти мексиканських штатів і напис: "ESTADOS * UNIDOS * MEXICANOS".

У комплект із монетою входять: подарункова дерев'яна скринька, підставка, книга про календар ацтеків, сертифікат та лупа, за допомогою якої можна побачити найдрібніші деталі срібної копії легендарної історичної пам'ятки.

Технічні характеристики монети:

номінал – 100 доларів, проба – 999, маса – 1 кг.

Така незвичайна монета зможе порадувати не тільки колекціонерів, а й поціновувачів краси. Крім того, тема календаря ацтеків надзвичайно популярна останнім часом.

З асортиментним рядом монет, які пропонує своїм клієнтам Ощадбанк, можна ознайомитись на офіційній сторінці банку в мережі Інтернет за адресою: http://www.oschadbank.ua/ua/private/metals_coins/coins/.

Прес-служба Ощадбанку

14.12.2012

інші пропозиції