Ощадбанк – один з лідерів рейтингу надійності банківських вкладів

Ощадбанк увійшов до трійки лідерів рейтингу надійності банківських вкладів за результатами  діяльності у першому півріччі 2014 року за версією видання Forbes.

До рейтингу Forbes увійшли 27 найбільших банків з першої та другої груп за класифікацією НБУ, активні на роздрібному депозитному ринку. Загальний обсяг депозитів населення, залучених цими фінансовими установами, становить більше 78% усіх вкладів фізичних осіб в Україні.

Лідери рейтингу продемонстрували достатній рівень капіталізації, рентабельності та інших параметрів надійності, а у випадку державних банків – ще й високий рівень підтримки з боку акціонера – уряду.

При розрахунку рейтингу надійності використовувався комплекс фінансових індикаторів, серед яких показники ліквідності, капіталізації та рентабельності з урахуванням факторів підтримки акціонерів і ризиків країн їхнього походження. Мета укладання рейтингу – виявити кращі банки за найважливішими фінансовими показниками привабливості для вкладників, які можна розрахувати на основі відкритої інформації.

З повною версією рейтингу можна ознайомитись ТУТ

15.08.2014

інші пропозиції