Ощадбанк – найбільш соціально орієнтований банк

Ощадбанк посів перше місце в номінації «Соціально орієнтований банк» за версією «Інвестгазети» в рамках UKRAINIAN BANKER AWARDS-2012.

За версією видання, Ощадбанк здобув перемогу в цій номінації завдяки ефективній системі електронної реєстрації та обліку вкладників Сбербанку колишнього СРСР. В результаті чого на зміну довгим чергам прийшла реєстрація вкладників на Інтернет-сайті або за допомогою телефону. Було спрощено вимоги за довіреностями.

Для того щоб укласти цей рейтинг, «Інвестгазета» впродовж двох місяців опитувала українських підприємців, експертів фінансового ринку та клієнтів банків з метою з'ясувати, хто більше за інших відзначився на банківському ринку за останній рік. Голосування проходило на сайтах investgazeta.ua та delo.ua.

Як зазначило видання, основна відмінність UKRAINIAN BANKER AWARDS від інших рейтингів і досліджень полягає в тому, що найбільшу вагу у визначенні переможців має точка зору клієнтів банків. Саме вони є головними суддями, а їхні інтереси - основа для нових рішень і постійного вдосконалення фінансових установ.

Прес-служба Ощадбанку

13.12.2012

інші пропозиції