За два дні акції Ощадбанку в Верховній Раді було придбано лише 35 казначейських зобов’язань «Військові»

За два дні акції «Разом до перемоги!», яку Ощадбанк проводив цього тижня в стінах Верховної Ради України, народними обранцями було придбано лише 35 казначейських зобов’язань «Військові».

Чому результат виявився настільки невтішним? Це питання сумління кожного народного депутата і ще один доказ того, що українська армія відроджується і зміцнюється завдяки простим українцям – справжнім патріотам. Саме вони щодня  приходять до відділень Ощадбанку, іноді віддаючи останні гроші для підтримки українських військових, як, наприклад, бійці батальйону «Київ-1». Вони відвідали установу Ощадбанку напередодні від’їзду для участі в антитерористичній операції. Незважаючи на невелику заробітну платню, хлопці ані хвилини не вагалися та вирішили придбати цінні папери. А в Сумах до купівлі «Військових» казначейських зобов’язань взагалі долучились цілі родини з маленькими дітьми і навіть молодята в день весілля. Завдяки таким вчинкам ми розуміємо, що наш народ вистоїть у будь-якій ситуації, адже тільки разом ми сила!

Шановні народні депутати, армія чекає вашої підтримки! Придбати казначейські зобов’язання «Військові» ви можете у відділеннях Ощадбанку. У стінах Верховної Ради акція продовжиться наступного пленарного засідання.

15.08.2014

інші пропозиції