Ощадбанк визнано найнадійнішим банком

Ощадбанк очолив рейтинг 30-ти найнадійніших українських банків за результатами дослідження журналу „Кореспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital.

Упорядники рейтингу проаналізували діяльність найбільших банків України за такими п’ятьма показниками: активи, адекватність капіталу, ліквідність, ефективність діяльності та співвідношення кредитів і депозитів. Саме за цими критеріями можна судити про надійність фінансової установи, якій можна довірити свої збереження.

На думку голови правління Ощадбанку Сергія Подрєзова, не тільки високі фінансові показники дали змогу Ощадбанку посісти перше місце в рейтингу найнадійніших банків. «В Україні тільки Ощадбанк має унікальний привілей, що полягає у стовідсотковій державній гарантії збереження вкладів населення, і це означає, що гарантія держави поширюється на всю суму вкладу незалежно від його розміру. Крім того, за всю історію свого існування в незалежній Україні банк завжди виконував свої зобов'язання перед вкладниками. Навіть у кризові 1998 і 2008 роки Ощадбанк жодного разу не затримав виплату своїм вкладникам депозитів і відсотків по ним, тим самим довівши свою кризостійкість. Ми розуміємо, що від держбанку багато в чому залежить становище не тільки всієї банківської системи, а й економіки країни в цілому. Тому „стабільність” і „надійність” - для нас не прості слова. Це - наше кредо», - зауважив банкір.

Журнал „Кореспондент” - щотижневий інформаційно-новостний журнал, в якому для широкого кола читачів висвітлюються актуальні й цікаві теми. Кореспондент займає особливу нішу в сучасній пресі, тому це видання не підтримує жодних партій і блоків, і за ним не стоїть жодний олігарх чи політик. Редакційна політика видання відповідає західним стандартам незалежної журналістики.

Dragon Capital - найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг корпоративним та приватним клієнтам. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Згідно з рейтингом Першого Українського Депозитного Індексу (FUDI) депозити Ощадбанку мають найкращу надійність. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Кореспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital та переможцем щорічного конкурсу UKRAINIAN BANKER AWARDS-2012 від „Інвестгазети” у номінації «Соціально орієнтований банк». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

11.12.2012

інші пропозиції