Нові надходження монет в Ощадбанку

Асортиментний ряд монет Ощадбанку поповнився оригінальними екземплярами.

Зокрема, серед нових надходжень Ощадбанку є монета, яка може зацікавити любителів гольфу, адже вона присвячена PGA TOUR - офіційному організатору найпрестижніших чоловічих професійних турнірів з гольфу, що проходять в Північній Америці.

На реверсі цієї монети представлено сцену гри в гольф: на передньому плані гравець приготувався до удару на тлі інших гравців і спеціальної машини для пересування по полю. У центрі монети міститься тривимірне зображення м'яча для гольфу. У верхній частині монети півколом викарбуваний девіз організації: «HERITAGE - SPORTSMANSHIP - RESPECT» (Спадщина – Спортивна   майстерність - Повага). У лівій частині розташований логотип PGA TOUR.

На аверсі зображено портрет королеви Великої Британії Єлизавети II.

Окрім того, оригінальний футляр для монети у вигляді м’ячика для гольфу точно не залишить байдужими шанувальників цієї гри.  


 

Технічні характеристики монети:

номінал – 5 доларів, проба – 925, маса – 20 г.

Виключно позитивні емоції викликає ще одна нова монета, представлена в Ощадбанку, яка має назву «Мій улюблений ведмедик».

ЇЇ реверс містить об’ємну вишивку у вигляді плюшевого ведмедика на фоні дитячого візочка з кульками. Плюшевий ведмедик - одна з найпопулярніших і культових у XX - на початку XXI століття м'яких іграшок. У Західній Європі та Америці він відомий під ім'ям «Тедді» (англ. Тeddy bear, нім. Teddybar). Ведмедики виробництва різних європейських і американських фірм початку XX століття - популярні об'єкти колекціонування. У США, Великої Британії та скандинавських країнах є навіть особливе свято - День плюшевого ведмедика. Його святкують 27 жовтня.

 Аверс монети містить зображення герба Республіки Палау - по центру розташовані сивоволосий Нептун із тризубом, русалка, а також розкрита скриня з грошима і напис «RAINBOWS END». Внизу зазначено номінал, вгорі - напис «REPUBLIC OF PALAU», а з боків викарбувані шість зірок: по три з лівої та правої сторін.

Технічні характеристики монети:

номінал – 5 доларів, проба – 925, маса – 20 г.


 

З асортиментним рядом монет, які пропонує своїм клієнтам Ощадбанк, можна ознайомитись на офіційній сторінці банку в мережі Інтернет за адресою: http://www.oschadbank.ua/ua/private/metals_coins/coins/.

 

Прес-служба Ощадбанку


10.12.2012

інші пропозиції