Колектив Сумського обласного відділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності підтримав українську армію

Сьогодні Україна переживає один з найдраматичніших періодів своєї історії,  і кожен небайдужий українець намагається допомагати українським військовим у міру своїх можливостей.

Долучився до цієї важливої справи й колектив Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, придбавши в Ощадбанку казначейські зобов’язання «Військові».

«Наше покоління ще пам'ятає жахи війни, і тому фонд не може стояти осторонь подій, які відбуваються в Україні. Ми зробимо все можливе, щоб надати допомогу військовим, постраждалим у ході бойових дій. Ця допомога є добровільною, а бажання допомогти – не нав'язане і йде від чистого серця», – зазначила  директор виконавчої дирекції Сумського обласного відділення фонду  Віра Лаврик.

Ми щиро віримо в те, що врешті-решт здолаємо ворога, а на нашій багатостраждальній землі запанують мир, воля, єдність, взаєморозуміння та взаємоповага, зникне загроза втрати найбільших людських цінностей – суверенітету, свободи та життя.

Загалом мешканці Сумської області придбали вже 2706 казначейських зобов’язань «Військові», а по всій країні придбано понад 47 тисяч сертифікатів.

Прес-служба Ощадбанку

13.08.2014

інші пропозиції