Депутати Дніпропетровської міської та обласної рад долучились до кампанії Ощадбанку на підтримку української армії

По всій України громадяни, небайдужі до майбутнього держави, долучаються до масштабної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!» на підтримку української армії.

Не залишились осторонь і депутати Дніпропетровської міської та обласної рад, члени партії «Солідарність», які придбали в Ощадбанку казначейські зобов’язання “Військові”.

«Сьогодні ми купуємо сертифікати казначейських зобов’язань “Військові”. Це інвестиція у відродження нашої армії, в обороноздатність держави, в наше мирне майбутнє. Як сказав Президент України Петро Порошенко, хто шкодує коштів на свою армію, той годуватиме чужу. Нам потрібна сильна армія, здатна дати відсіч агресору. Допомогти їй може кожен з нас», – зазначив депутат обласної ради, член партії «Солідарність» Гліб Пригунов.

«Зараз депутати допомагають військовим, купуючи бронежилети, біноклі, обладнання для снайперів, побутову техніку, меблі, медпрепарати та інше необхідне на потреби АТО, але потрібно підтримати фінансування потреб армії на державному рівні також придбанням казначейських зобов’язань», – зауважив депутат міської ради Каміль Примаков.

На сьогодні мешканці Дніпропетровської області придбали більш ніж дві тисячі казначейських зобов’язань «Військові». Вони закликали співвітчизників не бути байдужими, адже людські життя – це найбільша цінність, і берегти їх – обов’язок кожного.

Загалом Ощадбанком вже реалізовано 46 279 казначейських зобов’язань «Військові» на загальну суму майже 46,6 млн. грн.

 

Прес-служба Ощадбанку

12.08.2014

інші пропозиції