Ощадбанк вітає національну паралімпійську збірну команду з блискучою перемогою в чемпіонаті Європи з плавання

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний і весь колектив банку вітають національну паралімпійську збірну команду з блискучою перемогою в чемпіонаті Європи з плавання, що проходив з 4 по 10 серпня в голландському місті  Ейндховен.

Загалом у скарбничці наших паралімпійців  94 нагороди 37 золотих, 29 срібних та 28 бронзових медалей. Такий результат  надав Україні можливість упевнено піднятись на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, залишивши позаду команди Росії та Великої Британії. До речі, наші спортсмени не поступались першим місцем жодного дня протягом чемпіонату Європи. Крім цього, ними встановлено 8 рекордів світу та 10 рекордів  Європи.

У своєму привітанні Андрій Пишний зазначив: «Шановні друзі, ваша перемога є дуже цінною для всіх нас, для всіх українців! Особливо сьогодні, коли всі ми, затамувавши подих, очікуємо перемоги наших військових на сході країни. Ви продемонстрували всьому світу, що українці сильна, нездоланна, непереможна нація. Слава паралімпійцям, слава Україні!»

До складу національної паралімпійської збірної команди увійшов 51 спортсмен з 13 регіонів України. Найяскравіше в українській команді серед чоловіків виступили полтавчани Євгеній Богодайко (7 золотих нагород та 2 срібних) та Дмитро Виноградець (7 золотих нагорода та 1 срібна). Обидва спортсмени – лідери національної параолімпійської збірної команди з плавання. Серед жінок усіх вразив виступ дебютантки команди – спортсменки з Херсонщини Єлизавети Мерешко, яка завоювала 4 золоті, 2 срібні медалі та встановила 1 рекорд Європи.

Прагнучи надавати підтримку українським спортсменам з інвалідністю, на початку червня п.р. Ощадбанк став офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України. Крім того, Ощадбанк забезпечує банківське обслуговування паралімпійців та дефлімпійців. Зокрема, понад 80 спортсменів отримали платіжні картки міжнародної платіжної системи Visa з нарахованою на них державною винагородою за здобуті медалі.

 

Прес-служба Ощадбанку

11.08.2014

інші пропозиції