Небайдужі українці придбали в Ощадбанку казначейські зобов’язання «Військові» на більш ніж 45 млн. грн.

Завдяки патріотам, які долучилися до кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!» і придбали майже 45 тисяч казначейських зобов’язань «Військові», на допомогу українській армії зібрано понад 45 млн. грн.

З самого початку патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!» її активними учасниками є освітяни зі всіх областей України. Відтак, нещодавно зробив свій внесок у боєздатність Збройних Сил України колектив Сумського державного університету. Освітяни придбали казначейські зобов’язання «Військові», кошти від реалізації яких спрямовані на підтримку української армії.

«Надання допомоги військовим – корисна ініціатива, оскільки цим ми забезпечуємо власну безпеку та захист, зберігаємо цілісність країни», – зазначив ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв.

Сьогодні кожний українець усвідомлює те, що держава здолає всі труднощі, лише об’єднавши зусилля якнайбільшого числа патріотів. Кожному з нас потрібно відчути себе частиною рідної країни.

Багато наших співвітчизників відгукнулись на заклик підтримати нашу армію. Один з надійних способів підтримати наших бійців та підвищити обороноздатність і боєготовність держави – придбати казначейські зобов’язання «Військові» в Ощадбанку.

Нагадуємо, казначейські зобов'язання «Військові» – державні цінні папери, що розміщуються серед фізичних осіб на добровільних засадах, дають право на отримання доходу і погашаються державою на умовах, передбачених при їх розміщенні. Купуючи казначейські зобов’язання, Ви отримуєте гарантію повернення інвестованих коштів, забезпечену державою. Ви можете бути впевнені, що гроші не пропадуть, не «заморозяться», а відсоткова ставка не знизиться.

Строк обігу казначейських зобов'язань «Військові» – 24 місяці (2 роки).

Ставка за казначейськими зобов’язаннями «Військові» становить 7% річних.

Сертифікат казначейського зобов’язання «Військові» містить 4 купони. Розмір доходу за кожним купоном становить 35 грн.

Доходи за казначейськими зобов’язаннями серії В виплачуються кожні шість місяців (купонний період) після дати випуску, що зазначена на казначейському зобов’язанні. Виплата доходу за казначейськими зобов’язаннями «Військові» здійснюється починаючи з дня закінчення купонного періоду. Дата виплати доходу за купонний період, зазначена на відповідному купоні казначейського зобов’язання, є датою початку оплати купона (крім останнього купона казначейського зобов’язання серії В).

Прес-служба Ощадбанку

08.08.2014

інші пропозиції