На Сумщині цілі родини приєднуються до патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!»

Цілі родини в Сумській області долучаються до патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!».

Сім’ї патріотів завітали до установ Ощадбанку по всій області, щоб придбати казначейські зобов’язання «Військові», кошти від продажу яких спрямовуються на допомогу українській армії. Всі від мала до велика як ніколи розуміють крилатий вислів Наполеона: "Хто не хоче годувати власну армію, буде годувати чужу". Що може бути важливіше за щасливу родину в мирній країні та світле майбутнє дітей? Завдяки таким вчинкам молоде покоління з самого дитинства пізнає що таке патріотизм та єдність народу.

Зі слів представників однієї з сімей, придбавши сертифікати, ми робимо потрібну, шляхетну справу. Кожна тисяча гривень, яку українці витрачають на казначейські зобов’язання „Військові”, – це врятовані життя наших вояків. Таким чином ми зможемо зберегти мир у нашій країні, щоб не розлучались сім’ї, а наші воїни мали змогу нас захистити. На сході України служать наші чоловіки, сини, які обороняють нашу державу від окупантів, бережуть єдність нашої рідної держави.

Уже третій місяць поспіль український народ мужньо протистоїть зовнішній агресії. На передовій – солдати, сержанти, офіцери Збройних Сил України, які героїчно захищають територіальну цілісність та недоторканість кордонів нашої держави. Приєднавшись до патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!», кожний свідомий громадянин має можливість зробити свій внесок у зміцнення армії України.

На сьогодні реалізовано більш ніж 42 тисячі казначейських зобов’язань «Військові», а це означає, що завдяки небайдужим українцям для наших збройних сил зібрано більш ніж 42,3 млн. грн. Не втрачайте можливості зробити вклад у мирне майбутнє країни!

Прес-служба Ощадбанку 

04.08.2014

інші пропозиції