Ощадбанк пишається своєю службою інкасації

За багаторічною традицією 1 серпня українські інкасатори відзначають професійне свято.

Професія інкасатора займає особливе місце в переліку професій "для справжніх чоловіків", адже, як підтверджує практика, робота інкасатора пов'язана із серйозним ризиком для життя й надзвичайною небезпекою. Головні якості, притаманні інкасаторам, – витривалість, гарна фізична підготовка, зосередженість, уміння швидко аналізувати і реагувати на ситуацію.

«Робота інкасаторів, поза всяким сумнівом, є дуже відповідальною та ризикованою. Особливо небезпечна вона сьогодні в «гарячих точках» країни. Саме від оперативної діяльності наших інкасаторських бригад на сході багато в чому залежить забезпечення своєчасного виконання зобов’язань з виплати зарплат, пенсій та соціальної допомоги. Ми пишаємось працівниками нашої служби інкасації і дякуємо їм за сумлінну працю», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Ощадбанк посідає провідну позицію серед банків України за кількістю торгових об’єктів, банківських установ і банкоматів, що обслуговуються його службою інкасації, а також є найбільшим оператором на ринку, який може забезпечити надання послуг у будь-якому населеному пункті України.

Потужна служба інкасації банку складається з 219 підрозділів інкасації, розташованих більш, ніж в 200 населених пунктах, та налічує 2594 співробітника. Інкасатори Ощадбанку, на відміну від інших банків, під час роботи використовують вогнепальну зброю. Крім обслуговування власної мережі банківських установ, служба інкасації Ощадбанку надає послуги й іншим суб’єктам господарювання – понад 4150 клієнтам – юридичним особам та 2021 установі інших банків.

Однією з переваг інкасаторської служби Ощадбанку є найбільший серед банків України автопарк, який повністю складається з броньованих автомобілів, що відповідає всім вимогам нормативних документів Національного банку України. Кількість таких автомобілів становить 855 одиниць. Всі автомобілі служби інкасації та перевезення цінностей Ощадбанку обладнано системою супутникового спостереження та тривожного реагування. Кожна бригада інкасації забезпечена можливістю подачі тривожного сигналу на централізований пульт контролю (ця можливість зберігається й у випадку, якщо інкасатори знаходяться поза броньованим автомобілем).

Дякуємо всім представникам цієї мужньої професії за надзвичайно відповідальну роботу. Бажаємо міцного здоров’я, рівних доріг, безпечних маршрутів та впевненості в завтрашньому дні!

Прес-служба Ощадбанку 

01.08.2014

інші пропозиції