Ощадбанк презентує відкриття зони касового самообслуговування в Бердянському гіпермаркеті “Велмарт”

В Бердянську відбулось відкриття зони касового самообслуговування в гіпермаркетіВелмарт. Встановлення платіжних терміналів та їх еквайрингове супроводження забезпечує Ощадбанк.

Це вже двадцятий магазин продуктових мереж “Велмарт” та “Велика Кишеня” холдингу "Рітейл Груп", який знаходиться на еквайринговому обслуговуванні в Ощадбанку. Зони касового самообслуговування, в яких встановлено майже 100 терміналів банку, успішно функціонують у шістнадцяти магазинах зазначених мереж в Києві, Дніпропетровську, Кіровограді, Миколаєві, Рівному, Полтаві, Харкові та відтепер у Бердянську.

Отже, співпраця Ощадбанку та "Рітейл Груп", що триває вже понад рік, виявилася плідною, а головне – корисною та зручною для покупців. Адже вони мають вибір: оплачувати покупки готівкою або банківською карткою на звичайних касах за допомогою касира, чекаючи в чергах, чи власноруч на касах самообслуговування.

«Каси самообслуговування – це новий для України сучасний та зручний сервіс. Хоча для багатьох торговельних підприємств у європейських країнах комплексне самообслуговування покупців – від вибору товару до його оплати – вже є нормою», – вважає заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Використання кас самообслуговування вигідно як покупцям, так і магазинам. Їх переваги очевидні. Для покупців це, по-перше, швидкість, адже клієнти, користуючись касами самообслуговування, значно заощаджують свій час, по-друге – зручність, оскільки не потрібно підписувати чек, та по-третє – безпека операцій. Для торгових точок каси самообслуговування вигідні завдяки зменшенню черг та, відповідно, створенням більш комфортних умов для відвідувачів.

Ще один плюс цього інноваційного проекту в тому, що термінали на касах самообслуговування приймають до оплати платіжні картки будь-якого банку та будь-якого типу, а саме магнітні або чіповані картки MasterCard, Visa та НСМЕП. Більш того, термінали банку обладнані сучасними модулями сontactless, що дає змогу проводити безконтактні платежі за технологіями PayPass від MasterCard та payWave від VISA.

За словами Антон Тютюна, Ощадбанк сьогодні готовий до розробки та впровадження інноваційних рішень і для інших партнерів з торгового еквайрингу. Як банк-екваєр з найрозгалуженішею мережею установ в Україні Ощадбанк є дуже зручним для великих торговельно-сервісних мереж. Банк здатний реалізувати будь-який за складністю проект зі встановлення терміналів в оптимальні для торговельної мережі терміни. До того ж власний потужний процесинговий центр надає можливість забезпечувати повний контроль усього процесу проведення платежів і розрахунків, а також підтримувати їх безпеку на найвищому рівні.

На кінець липня п.р. Ощадбанком встановлено понад 11 800 терміналів у мережах торгово-сервісних підприємств України. Серед його партнерів – клієнти різних бізнес-напрямків, лідери ринку: ресторани мережі МакДональдз в Україні, будівельні гіпермаркети "Епіцентр", супермаркети електроніки та побутової техніки "Ельдорадо" та "Технополіс", гіпермаркет “Ашан”, супермаркети "Вопак", "Абсолют", мережа АЗС WOG та інші.

Прес-служба Ощадбанку

31.07.2014

інші пропозиції