Ощадбанк відбудовує школу в селі Семенівка в передмісті Слов'янська

Ощадбанк відбудовує школу в селі Семенівка в передмісті Слов'янська, яку було зруйновано під час запеклих боїв і облаштування у школі терористів.

Сьогодні в Семенівці працює 51 волонтер, у тому числі й від Ощадбанку. Роботи йдуть за всіма напрямами. Без вихідних. Зокрема, вже демонтовано зруйновану частину даху. Влаштовано гідрозахист і незабаром буде покладено нову покрівлю. Триває зачистка під оздоблення стін, а також заміна склопакетів та благоустрій подвір'я.

Кожного дня до шкільного подвір’я приходять школярі, їхні батьки, щоб вкотре переконатись, що мирне життя повернулось і Свято знань 1 вересня обов’язково відбудеться в оновленій школі.

«Зізнаюсь, що завдання, яке взяв на себе Ощадбанк, непросте, але реальне. До 1 вересня треба зробити все необхідне, щоб діти у Слов’янську, так само, як і всі діти в Україні, сіли за парти. Щоб якомога швидше картини обстрілів та вибухів в уяві цих дітей змінилися сюжетами з казок та оповідань, розв'язанням цікавих математичних задач, драйвом від футболу на фізкультурі, заняттями в гуртках...», - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Вже сьогодні кожен бажаючий в режимі он-лайн може спостерігати за відновлювальними роботами. Веб-камери вже встановлено в Семенівській школі та виведено на сайті Ощадбанку. Спеціальна спільнота "Слов'янськ. Відбудуємо школу в Семенівці" у фейсбуці запрошує нових учасників, радників, волонтерів.

Прес-служба Ощадбанку

30.07.2014

інші пропозиції