Допомога Збройним Силам України триває – дедалі більше патріотів долучаються до кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!»

З моменту старту кампанії «Просто зроби це!» патріоти України придбали понад 40,4 тис. казначейських зобов’язань «Військові» на загальну суму 40,7 млн. грн. Усі кошти від їх продажу спрямовуються на допомогу української армії.

Серед патріотично налаштованих українців і колектив Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». Співробітники підприємства не залишились осторонь і долучились до акції Ощадбанку на підтримку Збройних Сил України.

«Сьогодні в Україні створюється дійсно народна армія, яка відроджується і зміцнюється завдяки простим українцям. Отже, казначейські зобов’язання «Військові» – це ще один ефективний спосіб для небайдужих громадян зробити власний внесок у зміцнення обороноздатності та боєготовності Збройних Сил України. Нехай це буде нашою маленькою часточкою в перемозі над агресором і терористами, на яку чекають усі громадяни нашої держави», – наголосив виконуючий обов’язки директора Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ярослав Рутар.

На жаль, агресор не зупиняється, і бойові дії на території України тривають. Не будемо байдужими, допоможемо захистити Батьківщину. Для цього потрібно просто придбати казначейські зобов’язання «Військові» в установах Ощадбанку.

Детальна інформація щодо казначейських зобов’язань «Військові» – на офіційному сайті Ощадбанку, в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), а також  на сайті Міністерства фінансів України. 

 

Прес-служба Ощадбанку

29.07.2014

інші пропозиції